شفاف‌سازی کارگزاری آگاه درباره فرآیند تسویه اعتبار تا پایان سال
13 اسفند 1399 - 14:28
پیرو انتشار مطالبی در سایت های خبری مبنی بر نحوه تسویه اعتبار مشتریان کارگزاری آگاه، روابط‌ عمومی این کارگزاری توضیحاتی را با هدف شفاف‌سازی و اطمینان خاطر مشتریان ارائه کرده است.

اختصاص آگاه پرس:کارگزاری آگاه محدودیت زمانی برای فرآیند تسویه اعتبار تا پایان سال ندارد و این موضوع از اساس نادرست است.خرید و تخصیص اعتبار در کارگزاری آگاه، پس از عقد قرارداد اعتباری و از طریق سامانه بآشگاه مشتریان انجام می‌شود لذا امکان خرید بسته‌های اعتباری متنوع در بازه‌های زمانی متفاوت وجود دارد و زمان مشخصی برای تسویه اعتبار در نظر گرفته نمی‌شود. همچنین بازه زمانی تسویه اعتبار توسط شخص مشتری انتخاب خواهد شد و این موضوع ارتباطی با پایان سال ندارد.

به عنوان مثال اگر مشتری بسته‌ اعتباری را در اسفندماه خریداری نماید، بر اساس بازه زمانی انتخابی، تسویه اعتبار بین ۱ تا ۱۲ ماه بعد از آن خواهد بود. همچنین در زمان سررسید بسته اعتباری، اختیار تمدید یا تسویه به طور کامل با مشتری است.

در پایان ذکر این نکته حائز اهمیت است که کارگزاری آگاه خارج از ضوابط مشخص‌شده، محدودیت زمانی برای تسویه بسته‌های اعتباری تا پایان سال به مشتریان اعمال نکرده است و مطالب منتشر شده در این زمینه صحت ندارد.

روابط‌ عمومی کارگزاری آگاه

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.